Skip to main content

Чому «UNUM»?

Ми не станемо Вам обіцяти, що можемо вирішити будь-яку Вашу проблему. Однак ми можемо впевнено ствердити: те, що в наших силах і те, що ми пообіцяли – це ми зробимо. Ваше краще майбутнє – це наша робота. Ми виграємо ці паперові війни. І відносимось до наших клієнтів, як до близьких.

За яких обставин ми можемо Вам допомогти?

Наша допомога можлива, якщо:

– Ви намірені звернутися до суду чи інших державних установ за захистом порушених прав – як своїх, так і Ваших близьких;
– Ви викликаєтеся для допиту органом досудового розслідування;
– Ви поки що не викликалися, однак підозрюєте, що певний орган досудового розслідування веде слідство у кримінальному провадженні, яке може зашкодити Вашим інтересам;
– Ви вже є учасником судового процесу;
– Вам потрібно оскаржити судове рішення в апеляційному чи касаційному порядку;
– Ви плануєте переглянути рішення суду за нововиявленими обставинами;
– Ви хочете подати заяву до Європейського суду з прав людини;
– Ви маєте певну правову проблему в іншій країні, однак позбавлені можливості виїхати туди для її вирішення.

Що робити, коли мені телефонують працівники правоохоронних органів і пропонують «приїхати поспілкуватись»?

Навіть якщо Вас запевняють, що така зустріч – лише дрібниця, яка не займе багато часу,не варто сприймати такі слова за чисту монету. Часто-густо такі спілкування зі слідчими, оперативниками та детективами за відсутності адвоката призводять до виникнення серйозних проблем. Навіть якщо Ви повністю переконані у своїй правоті і законності своїх дій – подзвоніть адвокату і не зустрічайтеся з правоохоронцями без нього. Це вбереже Вас від багатьох проблем. Ви можете зв’язатися з нами, і ми будемо раді обговорити Вашу ситуацію без будь-яких зустрічних зобов’язань з Вашої сторони.

Яка вартість наших послуг?

Це складно передбачити заздалегідь. Вартість наших послуг вирішується індивідуально. Більше того, є справи, в яких ми працюємо pro bono, безкоштовно захищаючи законні інтереси осіб, які не мають можливості оплатити таку роботу.

У будь-якому випадку вартість наших послуг набагато нижче якості правової допомоги, яка нами надається.

Хто працює у вашому адвокатському об'єднанні?

Всі члени нашого об’єднання – суперпрофесіонали своєї справи. Всі ми є членами Національної асоціації адвокатів України, а окремі із нас входять до керівництва органів національного адвокатського самоуправління та неухильно дотримуватимуться Правил адвокатської етики.

Як я дізнаюся, який адвокат із Вашої компанії найкращий для мене?

Наша команда керівників адвокатського об’єднання «UNUM» визначить, який саме адвокат може найкраще представляти Вас при розгляді Вашої справи. Можливо, для Вас буде кращим, щоб не один адвокат розглядав усі ваші юридичні питання. Один адвокат буде нести відповідальність за загальний хід справи, але час від часу інший адвокат може виконувати певні обов’язки у ній. І якщо Вашою справою керує інший адвокат нашої компанії – «Ваш адвокат» все одно буде Вашим адвокатом. Це лише черговий знак для Вас, що ми робимо все можливе, щоб вирішити Вашу справу максимально професійно та ефективно.

Як я буду поінформований про рух своєї справи?

Ми усвідомлюємо важливість спілкування та прозорості між адвокатом та клієнтом. Для того, щоб знизити вартість наших послуг, одночасно максимізуючи комунікації, ми будемо інформувати Вас, коли трапиться щось важливе, та відповідати на Ваші запитання в розумний час. Крім того, ми повідомимо Вас, коли буде потрібна Ваша присутність в нашому офісі, суді чи іншій установі.

Вирішення Вашої проблеми розпочинається тут

Запитатися в насЗапитатися в нас

Адвокатське об’єднання «UNUM»

Телефон:
+380 44 229 5736

E-mail:
unum@unum.ua