Skip to main content

Задоволені відгуки наших клієнтів надзвичайно важливі для нас, адже ми любимо цю справу і нам важливий не стільки процес, скільки очікуваний результат спільної роботи

Рідко залишаю відгуки, однак тут не могла не написати. Мене консультувала Боряк Галина - і це дуже компетентний юрист, вкрай чітко і ясно відповіла на всі мої питання і, що найголовніше, довела мою непросту справу до потрібного мені результату. Безмірна вдячність.

Юлія Т.

Неймовірна дяка адвокатському об’єднанню «UNUM» за виконану роботу! Завдяки високому рівню професіоналізму, прискіпливості та неспинному пошуку креативних рішень вдалось досягти бажаного результату. Приємно було мати справу, з першої розмови відчувається надійність. У разі будь-яких ситуацій - тільки до вас! Раджу!

Юлія Ш.

Хотіли висловити подяку вашій адвокатській групі "Unum" за виконану колосальну роботу у вирішенні нашого питання. Наша компанія високо оцінила компетентність і професіоналізм Ваших працівників, готовність надавати висококласну правову допомогу, братися за справи будь-якої складності і, головне, ПРАКТИКИ їх вести, захищаючи інтереси своїх клієнтів. Особливо хотілося б відзначити заслуги і компетентність адвоката Боряк Г. Ю., яка в ході нашої спільної роботи продемонструвала професійні знання і вміння, що відповідають найвищим стандартам! Галина Юріївна – прекрасний фахівець своєї справи, професіонал, який реально ВИРІШУЄ проблеми, а не імітує їх вирішення! Сподіваємося на подальшу співпрацю з вашою компанією та бажаємо вашій команді і подальших успіхів і процвітання.

Наталія П.

Нещодавно звертався в адвокатське об'єднання "UNUM" за юридичною консультаціжю. Відповідь на мої запитання була оперативна, чітка та зрозуміла. Якість послуг відповідає вартості. Дякую за допомогу!

Михайло К.

Дуже вдячна адвокатам UNUM, і особливо Ганні Боряк, які допомогли нам вирішити питання зі спадщиною. Вони швидко орієнтуються в законодавстві і чітко роз'яснюють нюанси справи.

Лілія М.

У каждого человека в жизни случаются обстоятельства, на которые он не может повлиять. В нашей семье произошли события, из-за которых мы были вынуждены обратиться за помощью к адвокатам. Из-за сложности всей ситуации нам было нелегко в выборе профессионалов своего дела, ведь от этого зависел конечный результат… Благодаря Анне Леонидовне и Олегу Андреевичу мы прошли долгий путь, на котором они показали свой профессионализм, стойкость,выдержку и упорство в нашем деле. Мы благодарны этим людям за колоссально проделанную работу, за труд титанический!!! Вы – профессионалы, работу свою вы делаете блестяще, процветания вам и огромных сил в вашем нелегком деле! 🙏👍👌

Валентина Г.

Вирішення Вашої проблеми розпочинається тут

Запитатися в насЗапитатися в нас

Адвокатське об’єднання «UNUM»

Телефон:
+380 44 229 5736

E-mail:
unum@unum.ua